Op zaterdag 16 april, en bij een groot aantal inschrijvingen ook zaterdag 23 april, wordt weer het toernooi om de PLDB-cup gespeeld.
Ook dit jaar in de vorm van een toernooi voor clubviertallen. Vanwege een mogelijke deelname aan het KNDB-bekertoernooi is het inschrijven middels een clubteam verplicht (de spelers van team x zijn dus alle lid KNDB-lid van vereniging x. Anders dan bij wedstrijden binnen de PLDB mag bv. Wiel Maertzdorf alleen maar uitkomen voor Cema/De Vaste Zet en Harry Velraeds bv. alleen maar voor Raes DC Maastricht).
De toernooiformule is afhankelijk van het aantal deelnemers, maar in principe worden er groepen geformeerd van 4 teams die elkaar in de vorm van een rondtoernooi met een rapidspeeltempo bestrijden. Na een voorronde worden er de tweede dag finalewedstrijden gespeeld. Maar e.e.a. is dus volledig afhankelijk van het aantal aanmeldingen.
Inschrijven kan t/m 31 maart bij Rob Aartsen. Daarbij dient te worden aangegeven met hoeveel viertallen uw vereniging wil deelnemen.
De eerste ronde, op 16 april dus, wordt gespeeld in Maastricht.