Afdrukken
Categorie: Nieuws
Hits: 1184

Het kwartet van Raes DC Maastricht is zaterdag in Schaesberg winnaar geworden van de Limburgse bekercompetitie 2013-2014. De finaledag kende een ongekend grillig wedstrijdverloop. In de openingsronde wonnen de Raesmensen, gezien hun ratingwaarden,  volgens verwachting van DIOS, terwijl Schaesberg en titelverdediger Cema/De Vaste Zet elkaar op een 4-4- wisten te houden.

In de tweede ronde won het team van Dré Verheggen met 5-3 van Cema/De Vaste Zet en schoof Schaesberg verrassend met maar liefst 6-2 onderuit tegen DIOS.

In de laatste ronde pakte Cema de volle buit tegen DIOS. Voor Raes was een gelijkspel tegen Schaesberg toereikend om de PLDB-cup voor minimaal een jaar naar Maastricht te doen verhuizen. De laatste keer dat Raes DC Maastricht de Limburgse bekerstrijd winnend afsloot was in 2011.

Raes DC Maastricht zal Limburg vertegenwoordigen tijdens de KNDB-bekercompetitie waarvan de eerste ronde plaatsvindt op 24 mei.

De erelijst van Limburgse bekerwinnaars ziet er als volgt uit.